Realizacja dla: ANELLO KIDS

Artykuł w przygotowaniu

Kilka słów o firmie:

Anello kids to modne, kolorowe i oryginalne ubranka dla maluchów oraz dzieci starszych. Proponujemy Panstwu kolekcję hiszpańskiej marki Mayoral, której podstawową cechą jest wysoka jakość. Posiadamy ubranka dla dziewczynek i chłopców w trzech przedziałach wiekowych: baby (9 ? 24 m-cy), mini (2 ? 9 lat) oraz junior (9 ? 14 lat). . Poza stałym asortymentem, proponujemy także ubranka okolicznościowe i okazjonalne. A dla wszystkich, którzy bezskutecznie poszukują ubranek na chrzest swojego maluszka, przygotowaliśmy specjalną kolekcję w bieli i ecru.

Oferujemy odzież dla dzieci w wieku od 9 m-cy do 2 lat, od 2 do 9 lat, od 9 do 14 lat. Oferujemy przede wszystkim odzież i dodatki renomowanej hiszpańskiej firmy MAYORAL. Ubranka wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz szyte są zgodnie z aktualnymi trendami, przez co są oryginalne i nietuzinkowe. Są to ubranka zarówno eleganckie jak i sportowe.

U nas ubierzecie Państwo swoją pociechę na wyjątkowe okazje jakimi są m.in: chrzciny, komunie, wesela oraz inne, a także do szkoły i na co dzień.
Nasz asortyment jest bardzo szeroki i zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

ANELLO KIDS Chrzanów

Lotar 1 sp.j.

system Slim, stal lakierowana, płyta biała alpejska