NOWOŚĆ Biurko typu IDESK – JUŻ DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

W branży meblarskiej, podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia, bardzo wyraźnie zarysowany jest trend odnoszący się do zdrowego i aktywnego życia, higienicznego i zdrowego stylu pracy, dbania o równowagę we wszystkich obszarach codziennej aktywności. W ciągu ostatnich kilku lat wyraźnie wzrasta wykorzystanie przez tzw. zwykłych użytkowników, nie specjalistów, rozwiązań opartych o systemy elektroniczne i cyfrowe, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia np. medycynie, aktywności sportowej, komunikacji przestrzennej.

Oferowane przez naszą firmę Inteligentne BIURKU IDESK samodzielnie funkcjonuje jako wieloaspektowe, ergonomiczne i komfortowe stanowisko pracy. Inteligentne BIURKO IDESK posiada funkcjonalności, wpływające na ergonomię i higienę pracy, które będą opierały się o zintegrowane systemy cyfrowe i radiowe:

BIURKO IDESK oferuje:
?zintegrowany systemu oświetlenia biurka dostosowany do spersonalizowanych parametrów użytkownika biurka uwzględniających m.in. takie parametry jak barwa i natężenie światła,

?spersonalizowany system dostępu użytkowników do elementów takich jak np. szuflady w biurku (funkcja ta jest szczególnie przydatna w meblach, z których korzysta kilku użytkowników, czyli wszędzie tam, gdzie pracuje się w systemie zmianowym np. w recepcji, na stanowiskach typu help-desk)

?spersonalizowaną, zintegrowaną komunikację wykorzystującą wyświetlacz graficzny zintegrowany z biurkiem. Za pomocą wyświetlacza możliwa komunikacja użytkowników poprzez integrację systemów cyfrowych i elektronicznych i stworzenie ?sieci? biurek lub też integrację z wewnętrzną firmową siecią komunikacyjną. System umożliwia również
wysyłanie spersonalizowanych komunikatów do użytkowników biurek, np. informację o czasie spędzonym przy pracy przy biurku i konieczności zrobienia higienicznej, regeneracyjnej przerwy.

Technologia zapewnia mniejsze zużycie energii w biurze – system sterowania pozwala przyciemniać lub wyłączać oświetlenie, monitory czy inne urządzenia, kiedy ich użytkownik się wyloguje ? oraz umożliwia efektywne wykorzystanie biurek przeznaczonych do wspólnego użytkowania.