Stoiska handlowe

Wyróżnij się na tle innych!

Ekstremalne rozwiązania dla ekstremalnych potrzeb. Realizacje które podkreślają charakter firmy; jej dynamikę, niezależność i niesamowite osiągnięcia. Dzięki nam możesz uzyskać efekty, które wyróżnią Cię w szarej rzeczywistości. Otrzymasz wyjątkowe stoisko tak samo wyjątkowe jak Twój produkt, jak Twoi klienci. Odważne kształty, odważna kolorystyka, odważne rozwiązania. To wszystko jest wyzwaniem, któremu sprostamy bo odwaga w podejmowaniu wyzwań jest częścią naszego charakteru.

Jeśli chcesz, aby Twoje stoisko w centrum handlowym wyróżniało się na tle innych i by skutecznie przyciągało uwagę klientów, doskonale trafiłeś.

U nas nie znajdziesz banalnych stoisk, obok których każdy przejdzie obojętnie. Nasze stoiska handlowe nie tylko staną się doskonałym tłem dla ekspozycji Twoich produktów, ale będą stanowiły jakość samą w sobie – jakość, która z całą pewnością zostanie doceniona przez wymagających klientów.

Jeśli nie boisz się wyróżniać na tle innych i czujesz, że Twoja oferta powinna zostać zauważona przez tłumy, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a nasi mistrzowie designu wsłuchają się w Twoje potrzeby i stworzą stoisko na miarę Twoich potrzeb. Nasze projekty nigdy nie są nudne i niewidoczne w tłumie. Tradycyjne lub nowoczesne, zrównoważone lub zaskakujące kolorystką – tylko od Ciebie zależy, jakie będzie stoisko, na których wyeksponujesz swoje towary. My zadbamy o jego stworzenie, o odpowiednie oświetlenie i aranżację, tak byś mógł z pełną satysfakcją przyglądać się rosnącemu z dnia na dzień zainteresowaniu klientów.

Szeroka oferta stoisk handlowych

Oferujemy Państwu produkcję na zamówienie wszelkiego rodzaju stoisk handlowych, z przeznaczeniem do Centrum Handlowych oraz Galerii Handlowych. Potocznie nazywane „Boksy wolnostojące” mogą być w dowolny sposób przystosowane pod odpowiednią branżę. Najczęściej służą z przeznaczeniem do ekspozycji takich produktów jak:

Oferujemy:

– Stoiska jubilerskie
– Stosika z biżuterią sztuczną
– Stoiska handlowe na telefony i artykuły GSM
– Stoiska z galanterią skórzaną
– Stoiska odzieżowo / konfekcyjne
– Stoiska spożywcze
– Stoiska warzywno – owocowe
– Stoiska handlowe kosmetyczne
– Stoiska na koszule i krawaty
– Stoiska na zegarki
– Stoiska różnego przeznaczenia
– kantory

Najczęściej stoiska handlowe przyjmują kształty proste takie jak: prostokąt, kwadrat o różnym stopniu przeszklenia oraz rodzaju oświetlenia (halogenowe lub ledowe). Oferujemy także wykonanie stoisk w z giętymi narożnikami. Wszystkie Boksy wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających wymogi w zakresie higieny oraz posiadają liczne certyfikaty oraz atesty. Należy do nich płyta laminowana, fornirowana czy też lakierowana.

Oferujemy przygotowanie projektu/wizualizacji.

kraków wyposażenie sklepów – meble dla sklepów – stoisko sklepowe – zapraszamy także do zapoznania się z ofertą z zakresu:

Wszystkie meble wykonujemy na indywidualne zamówienie na podstawie otrzymanego lub przygotowanego przez nasza firmę projektu oraz specyfikacji materiałów. Wszelkie zapytania cenowe należy kierować pod adres zapytania@ltr1.pl

Złóż zapytanie

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie dotyczące tego produktu.

Sklep internetowy

Nie które elementy tej realizacji być może znajdziesz w naszym sklepie on-line. Zapraszamy