Projekty

Oferujemy wykonanie usługi projektu /wizualizacji

Naszym klientom stale zapewniamy profesjonalną obsługę by nasze wyroby idealnie pasowały do Państwa oczekiwań. Przestawiamy, krok po kroku jak obywają się prace związane z realizacją zamówienia.

Etapy realizacji zamówienia:
1. Pomiar
2. PROJEKT
3. Realizacja – Produkcja
4. Transport
5. Montaż

Jeśli zdecydowałeś się na usługę wykonania projektu ten dział powinien Państwa zainteresować.

Koszty projektu
Opracowanie projektu w naszej firmie jest zawsze usługą odpłatną ale pobieraną w formie kaucji. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na jego późniejsza realizację wówczas pobrana kaucja jest zwracana lub stanowi zaliczkę na poczet rozliczenia zapłaty za meble. Wysokość kaucji projektu uzależniona jest głównie od ustalonego zakresu prac. Zakres prac to zagadnienia typu: projekt aranżacji mebli, projekt budowlany, projekt elektryczny. W szczególnych przypadkach koszty projektu stanowią jednorazowy koszt, który nie podlega zwrotowi.

Czas przygotowania projektu
Czas przygotowania projektu jest najczęściej wprost proporcjonalny do zakresu pracy jaki ma obejmować. Staramy się aby nie przekraczał 14 dni kalendarzowych od momentu dokonania pomiaru z natury lub otrzymania materiałów poglądowych. Często też czas pracy jest zależny od współpracy na linii projektant – zamawiający.

Kosztorys zaprojektowanej koncepcji
Zawsze podstawę dla przygotowania oferty cenowej danej zabudowy/aranżacji meblowej stanowi właśnie projekt oraz nakreślona do niego specyfikacja materiałów. Przygotowanie wyceny projektu podzielone jest najczęściej na 2 etapy. Pierwszy etap stanowi kalkulacja cenową dla zatwierdzonej wstępnie propozycji. Celem takiej oferty jest określenie rzędu cenowego projektowanych mebli przy założeniu rożnych wariantów materiałowych. Drugi etap to dokładna szczegółowa wycena zawierająca wszystkie ustalone w między czasie zmiany/detale. Ta wycena stanowi podstawę dla przygotowania zamówienia i późniejszej umowy na wykonanie dzieła.

Zatwierdzenie projektu i produkcja
Zatwierdzenie wizualizacji / projektu wykonawczego oznacza przystąpienie do kolejnego etapu realizacji zamówienia czyli produkcji mebli. Następuje to po wcześniejszym podpisaniu umowy na wykonanie dzieła oraz wpłaceniu umownej zaliczki. Na każdym etapie produkcji staramy się informować o postępie prac. Jesteśmy w bieżącym kontakcie dzięki czemu wszystkie pojawiające się utrudnienia usuwamy po wspólnym uzgodnieniu. Dbamy o najmniejsze szczegóły w związku z powyższym nasz bezpośredni kontakt pozwala na ograniczenie ryzyka błędu do absolutnego minimum. Gdy proces produkcji dobiega końca na 2 dni wcześniej ustalmy dogodny dla stron termin montażu mebli. Stanowi to kolejny etap realizacji projektu czyli montaż wyposażenia.

Produkujemy także meble na podstawie powierzonych projektów. Możemy dokonywać w nich wszelkich modyfikacji wg zaleceń/potrzeb zamawiającego. Wycena projektu powierzonego jest bezpłatna i nie zobowiązująca.