Sklepy perfumeryjne

Nietypowe realizacje sklepów perfumeryjnych zmuszają do zwiększonego wysiłku by ostatecznie osiągnąć ponadprzeciętne efekty. Opuszczenie bezpiecznej strefy standardów oznacza osiągnięcie tego, co wyróżnia od pierwszego kontaktu z profesjonalnie przygotowaną przestrzenią. Dążymy do tego, aby przełamywać stereotypy i standardy, ponieważ wierzymy że potrafimy tego dokonywać. Śmiałe wizje projektanta możemy bezproblemowo realizować, ponieważ znamy nasze rzemiosło.

Oferujemy:
– regały kosmetyczne i perfumeryjne
– zabudowy regałów firmowych
– meble pod kolorówki
– stanowiska makijażowe
– lady obsługi klienta
– szuflady magazynowe
– kosze promocyjne na kosmetyki

Odpowiednie i klarowne rozplanowanie mebli w sklepie sprawią, że klient instynktownie odnajdzie się w przestrzeni. Brak rozplanowania może prowadzić do zagracenie nawet niewielkiej przestrzeni, dodatkowo pociąga ono ze sobą zniechęcenie i rezygnację u potencjalnego klienta zainteresowanego naszymi usługami.

Istotnym etapem współpracy jest wykonanie projektu i wizualizacji Twojego sklepu. Dzięki temu, zanim dojdzie do finalnego wykonania mebli, masz szansę ocenić, czy podoba Ci się wizja zaprojektowanej powierzchni sklepowej. Korzystając z usług ekspertów możesz liczyć na fachowe porady, które zaoszczędzą Twój czas i będą dodatkowym źródłem inspiracji, w sytuacji kiedy nie masz pomysłu.

Oferujemy przygotowanie projektu/wizualizacji.

Wszystkie meble wykonujemy na indywidualne zamówienie na podstawie otrzymanego lub przygotowanego przez nasza firmę projektu oraz specyfikacji materiałów. Wszelkie zapytania cenowe należy kierować pod adres zapytania@ltr1.pl

Złóż zapytanie

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie dotyczące tego produktu.

Sklep internetowy

Nie które elementy tej realizacji być może znajdziesz w naszym sklepie on-line. Zapraszamy