Realizacja – produkcja

Projekt gotowy i zatwierdzony CZAS NA PRODUKCJĘ

Naszym klientom stale zapewniamy profesjonalną obsługę by nasze wyroby idealnie pasowały do Państwa oczekiwań. Przestawiamy, krok po kroku jak obywają się prace związane z realizacją zamówienia. Realizacja zamówienia w naszej firmie obywa się w następujących etapach:

Etapy realizacji zamówienia:
1. Pomiar
2. Projekt
3. Realizacja – Produkcja
4. Transport
5. Montaż

Najwyższa jakość produktów
Podstawę gwarancji jakości oferowanego produktu końcowego stanowi odpowiedniej jakości zaplecze stolarskie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach numerycznych, gdzie ryzyko popełnienia błędu ograniczone jest do minimum. Centrum obróbcze posiada połączenie z programem projektowym dzięki czemu jesteśmy w stanie przyspieszyć proces realizacji indywidualnego projektu oraz ograniczyć zużycie materiału i energii. Wszystkie materiały zakupywane są u renomowanych producentów znanych w Polsce i na świecie.

Prace końcowe
Wszystkie wytworzone elementy są ze sobą łączone i pasowane jeszcze na etapie produkcji. Celem minimalizacji ryzyka błędu staramy się aby większość elementów meblowych została spasowana i zamontowana na hali produkcyjnej. To wszystko ma na celu skrócenie czasu montażu mebli, który stanowi kolejny etap realizacji Waszego projektu.