Realizacja dla: ALMA MARKET

***
Jeżeli nie jesteś entuzjastą wielkich hipermarketów, z pewnością przyjemność sprawią Ci zakupy w Almie. Pomimo całkiem sporej powierzchni, delikatesy dają poczucie kameralności. Prosty krój mebli w stonowanym brązie powoduje, że czujecie się jak w eleganckim magazynie, gdzie zwykłe jabłka i sałata wyglądają jak malowane. Wykończenie oraz detale potęgują wrażenie stylu vintage.

***
Proponowane przez nas materiały są gwarancją trwałości wykonanych mebli. Zdajemy sobie sprawę, ile rąk sięgnie po sok pomarańczowy czy opakowanie cukru ? dlatego tworzywa przez nas wybrane nie zawiodą Cię jeżeli chodzi o utrzymanie czystości i dobrego stanu mebli. W delikatesach Alma podoba nam się układ przestrzeni, która jest uporządkowana. Frustrował Cię kiedyś fakt, że nie możesz znaleźć dżemu lub ulubionego batonika? Gwarantujemy, że w tych Delikatesach nie stracisz cierpliwości.
***

Mamy nadzieję, że nasza galeria zainspiruje Was nie tylko do zrobienia zakupów w miłym otoczeniu, ale przeniesie Was w klimat retro, w jakim utrzymane są Delikatesy Alma .

ALMA MARKET, Kraków

MOCO LOCCO

Okleina naturalna, stal nierdzewna, stal lakierowana, płyty hpl.